SMDJE26CA
MFR.Part #
SMDJE26CA
JLCPCB Part #
C3713795
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 28.9V 3kW 42.1V 71.3A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS