MPI2510V1-1R0-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MPI2510V1-1R0-R
JLCPCB Part #
C2639432
Package
1008
Description
1mH 3.4A 4.4A 41mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS