MPI2010V1-1R0-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MPI2010V1-1R0-R
JLCPCB Part #
C2595068
Package
0806
Description
1uH 3.3A 3.6A 54mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS