MCQ1V1608-1R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCQ1V1608-1R8-R
JLCPCB Part #
C2649121
Package
0603
Description
1.8uH 25@10MHz 25mA 55MHz 750mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS