MCLA1608V2-391-R
MFR.Part #
MCLA1608V2-391-R
JLCPCB Part #
C3911127
Package
0603
Description
150mA 3.2Ω 300MHz 390nH 8@50MHz AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS