MCLA1005V2-180-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCLA1005V2-180-R
JLCPCB Part #
C2602350
Package
0402
Description
18nH 2.1GHz 300mA 600mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS