MCLA1005V2-270-R
MFR.Part #
MCLA1005V2-270-R
JLCPCB Part #
C3911163
Package
0402
Description
1.6GHz 27nH 300mA 700mΩ 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS