MCL2V0603-7R5-R
MFR.Part #
MCL2V0603-7R5-R
JLCPCB Part #
C6301154
Description
14@500MHz 200mA 4.7GHz 500mΩ 7.5nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS