SDCH1V6028-101M-R
MFR.Part #
SDCH1V6028-101M-R
JLCPCB Part #
C17538937
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 713mΩ 750mA 850mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS