MCL2V0603-430-R
MFR.Part #
MCL2V0603-430-R
JLCPCB Part #
C5767834
Description
1.6GHz 100mA 12@300MHz 2.4Ω 43nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS