CTTF0201F-4N7C
MFR.Part #
CTTF0201F-4N7C
JLCPCB Part #
C5635190
Package
0201
Description
1.4Ω 130mA 4.7nH 6GHz 8@500MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS