MCL2V0603-1R5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL2V0603-1R5-R
JLCPCB Part #
C6224579
Package
0201
Description
1.5nH 10GHz 120mΩ 14@500MHz 550mA 0201 Inductors (SMD) ROHS