15BJ100AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
15BJ100AH
JLCPCB Part #
C3712504
Package
SMB-F
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.3A TVS Unidirectional SMB-F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS