MCL2012V1-1R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL2012V1-1R2-R
JLCPCB Part #
C2454238
Package
0805
Description
1.2uH 220mA 260mΩ 65MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS