MCL2012V1-1R5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL2012V1-1R5-R
JLCPCB Part #
C2454321
Description
1.5uH 180mA 300mΩ 60MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS