MCL1608V2-5R6-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL1608V2-5R6-R
JLCPCB Part #
C2453233
Description
10@100MHz 250mΩ 5.6nH 500mA 5GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS