EFX1S48K824E022LH
MFR.Part #
EFX1S48K824E022LH
JLCPCB Part #
C20073921
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 480V 820nF X1 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS