HCMA1707-6R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCMA1707-6R8-R
JLCPCB Part #
C3224537
Package
SMD,17.2x11.8mm
Description
20A 22A 6.8uH 7.55mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,17.2x11.8mm Power Inductors ROHS