HCMA1305-6R8-R
MFR.Part #
HCMA1305-6R8-R
JLCPCB Part #
C2638915
Package
SMD,13.3x12.2mm
Description
11A 13mΩ 21A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,13.3x12.2mm Power Inductors ROHS