HCM1305-6R8-R
MFR.Part #
HCM1305-6R8-R
JLCPCB Part #
C2456049
Package
SMD,13.3x12.2mm
Description
11A 15mΩ 21A 6.8uH ±20% SMD,13.3x12.2mm Power Inductors ROHS