HCM1A1707V2-150-R
MFR.Part #
HCM1A1707V2-150-R
JLCPCB Part #
C2442739
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
11.8A 11A 12.6mΩ 15uH AEC-Q200 ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS