HCM1A0503-2R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCM1A0503-2R2-R
JLCPCB Part #
C2453714
Package
SMD,5.2x5.1mm
Description
2.2uH 22.5mΩ 4.5A 6.4A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.1mm Power Inductors ROHS