HCMA0503-3R3-R
MFR.Part #
HCMA0503-3R3-R
JLCPCB Part #
C2453387
Package
SMD,5.2x5.1mm
Description
3.3uH 36.4mΩ 5.5A 6A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.1mm Power Inductors ROHS