HCM1A0503-1R5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCM1A0503-1R5-R
JLCPCB Part #
C2638793
Package
SMD,5.2x5.1mm
Description
1.5uH 17.1mΩ 5.2A 6.8A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.1mm Power Inductors ROHS