SMBJE11AH
MFR.Part #
SMBJE11AH
JLCPCB Part #
C3700358
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 33A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS