HCF1305-2R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCF1305-2R2-R
JLCPCB Part #
C3222406
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15A 2.2uH 3.1mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS