EXLA1V1006-6R8-R
MFR.Part #
EXLA1V1006-6R8-R
JLCPCB Part #
C6619132
Package
SMD,11.9x11mm
Description
10.5A 13mΩ 15.5A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS