EXLA1V1006-2R2-R
MFR.Part #
EXLA1V1006-2R2-R
JLCPCB Part #
C6245121
Package
SMD,11.9x11mm
Description
2.2uH 20A 30A 4.84mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS