SMDJE33CA
MFR.Part #
SMDJE33CA
JLCPCB Part #
C3701738
Description
1uA 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.3A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS