EXLA1V0606-6R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EXLA1V0606-6R8-R
JLCPCB Part #
C7275376
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
20.8mΩ 6.8uH 8.7A 9A AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS