EXL1V0703-1R0-R
MFR.Part #
EXL1V0703-1R0-R
JLCPCB Part #
C3222339
Package
SMD,8.4x8mm
Description
1uH 28A 28A 5mΩ ±20% SMD,8.4x8mm Power Inductors ROHS