EXL1V0503-1R0-R
MFR.Part #
EXL1V0503-1R0-R
JLCPCB Part #
C3221686
Package
SMD,6x5.7mm
Description
14.3A 1uH 7.6mΩ 9A ±20% SMD,6x5.7mm Power Inductors ROHS