EXL1V0606-1R5-R
MFR.Part #
EXL1V0606-1R5-R
JLCPCB Part #
C3224466
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1.5uH 14A 14A 5.61mΩ ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS