EXL1V0402-3R3-R
MFR.Part #
EXL1V0402-3R3-R
JLCPCB Part #
C3224826
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
3.3uH 38.3mΩ 4.4A 4.4A ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS