EXL1V0402-1R5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EXL1V0402-1R5-R
JLCPCB Part #
C3222075
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
1.5uH 15.8mΩ 6.7A 6.7A ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS