EFX2S30K564C042LH
MFR.Part #
EFX2S30K564C042LH
JLCPCB Part #
C20074080
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 560nF X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS