DR124-470-R
MFR.Part #
DR124-470-R
JLCPCB Part #
C2454037
Package
SMD-2P,12.5x12.5mm
Description
124.66mΩ 2.2A 2.63A 47uH ±20% SMD-2P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS