DRAP125-R47-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DRAP125-R47-R
JLCPCB Part #
C2599171
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
14.66A 2.5mΩ 33.2A 450nH AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS