SRR1240-3R9Y
MFR.Part #
SRR1240-3R9Y
JLCPCB Part #
C6824602
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15mΩ 3.9uH 6.2A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS