DR125-1R0-R
MFR.Part #
DR125-1R0-R
JLCPCB Part #
C2453823
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15A 1uH 2.4mΩ 23.6A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS