SRR1260A-2R2Y
MFR.Part #
SRR1260A-2R2Y
JLCPCB Part #
C2046885
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10.5mΩ 2.2uH 8.2A 8.5A AEC-Q200 ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS