CC12H375MA-TR
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
CC12H375MA-TR
JLCPCB Part #
C3167252
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 375mA 50A 63V 1206 Disposable fuses ROHS