BK/S506-V-10-R
MFR.Part #
BK/S506-V-10-R
JLCPCB Part #
C3166831
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
100A 10A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS