BK/MDA-BV-25-R
MFR.Part #
BK/MDA-BV-25-R
JLCPCB Part #
C3162434
Package
Plugin,D6.8xL32.8mm
Description
1.5kA、10kA 125V 250V 25A Ceramic Tube Fuse Plugin,D6.8xL32.8mm Disposable fuses ROHS