AK6E-025C
MFR.Part #
AK6E-025C
JLCPCB Part #
C3709470
Description
-55℃~+125℃ 10uA 25V 28V 60V 6kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS