AK6E-020C
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AK6E-020C
JLCPCB Part #
C3707781
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uA 20V 22V 50V 6kA@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS