AK10E-030C
MFR.Part #
AK10E-030C
JLCPCB Part #
C3704914
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 30V 32V 90V Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS