AK10E-430C
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AK10E-430C
JLCPCB Part #
C3713496
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 430V 440V 625V Bidirectional IEC 61000-4-5 TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS