ACE1V3225-510-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
ACE1V3225-510-R
JLCPCB Part #
C3211666
Package
1210
Description
-40℃~+125℃ 2 2.6kΩ@10MHz 200mA 51uH@100kHz 700mΩ 80V 1210 Common Mode Filters ROHS