BK/GMC-V-150-R
MFR.Part #
BK/GMC-V-150-R
JLCPCB Part #
C3167113
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
150mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS